Το πρωτάθλημα για την ομάδα μας , ξεκινάει Το Σαββατο 30 Σεπτεμβρίου 2023 , αφού το παιχνίδι της πρώτης αγωνιστικής στις 25-9-2023, αναβλήθηκε.
Αυτό είναι το πλήρες πρόγραμμα που αναρτήθηκε στην Ιστοσελίδα της ΕΚΑΣΘ και αφορά τον 3ο όμιλο της Γ2 κατηγορίας.
Εδώ θα βρείτε το πρόγραμμα απο την σελίδα της ΕΚΑΣΘ
Α’ ΓΥΡΟΣ | |||
1η Αγωνιστική | |||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας |
22/9/2023 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ.-ΕΣΠΕΡΟΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/Ν |
—————— | ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ-ΤΑΥΡΟΙ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
22/9/2023 | 21:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ |
22/9/2023 | 21:30 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε-ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ. |
23/9/2023 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ Τ |
22/9/2023 | 0:00 | ———– | ΡΕΠΟ 1-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ |
2η Αγωνιστική | |||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας |
30/9/2023 | 19:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΤΑΥΡΟΙ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ. |
29/9/2023 | 20:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ-ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ |
30/9/2023 | 18:30 | AIRDOME | ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ |
3/10/2023 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ Τ-ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε |
2/10/2023 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ. |
29/9/2023 | 20:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΕΣΠΕΡΟΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/Ν-ΡΕΠΟ 1 |
3η Αγωνιστική | |||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας |
6/10/2023 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ |
9/10/2023 | 21:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ-ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ. |
6/10/2023 | 21:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ Τ |
6/10/2023 | 21:30 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ |
6/10/2023 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ.-ΡΕΠΟ 1 |
7/10/2023 | 20:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΕΣΠΕΡΟΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/Ν-ΤΑΥΡΟΙ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
4η Αγωνιστική | |||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας |
14/10/2023 | 18:30 | AIRDOME | ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ.-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ. |
13/10/2023 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ Τ-ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ |
16/10/2023 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ |
13/10/2023 | 0:00 | ———– | ΡΕΠΟ 1-ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε |
14/10/2023 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ.-ΕΣΠΕΡΟΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/Ν |
15/10/2023 | 20:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ-ΤΑΥΡΟΙ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
5η Αγωνιστική | |||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας |
20/10/2023 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ Τ |
23/10/2023 | 21:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ |
20/10/2023 | 21:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΡΕΠΟ 1 |
20/10/2023 | 21:30 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ. |
21/10/2023 | 20:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΕΣΠΕΡΟΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/Ν-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ |
21/10/2023 | 19:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΤΑΥΡΟΙ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΡΕΠΟ |
6η Αγωνιστική | |||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας |
6/11/2023 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ. |
3/11/2023 | 0:00 | ———– | ΡΕΠΟ 1-ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ |
4/11/2023 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ |
3/11/2023 | 21:30 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε-ΕΣΠΕΡΟΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/Ν |
7/11/2023 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ Τ-ΤΑΥΡΟΙ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
4/11/2023 | 18:30 | AIRDOME | ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ |
7η Αγωνιστική | |||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας |
10/11/2023 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ.-ΡΕΠΟ 1 |
13/11/2023 | 21:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ. |
10/11/2023 | 21:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε |
11/11/2023 | 20:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΕΣΠΕΡΟΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/Ν-ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ. |
11/11/2023 | 19:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΤΑΥΡΟΙ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ |
12/11/2023 | 20:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ Τ |
8η Αγωνιστική | |||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας |
18/11/2023 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ.-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ. |
17/11/2023 | 21:30 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε-ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ |
17/11/2023 | 21:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/Ν |
17/11/2023 | 0:00 | ———– | ΡΕΠΟ 1-ΤΑΥΡΟΙ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
20/11/2023 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ |
21/11/2023 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ Τ-ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ. |
9η Αγωνιστική | |||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας |
24/11/2023 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ.-ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε |
27/11/2023 | 21:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ |
25/11/2023 | 20:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΕΣΠΕΡΟΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/Ν-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ Τ |
25/11/2023 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΤΑΥΡΟΙ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ. |
24/11/2023 | 20:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ-ΡΕΠΟ 1 |
25/11/2023 | 18:30 | AIRDOME | ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ.-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ |
10η Αγωνιστική | |||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας |
1/12/2023 | 21:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ. |
4/12/2023 | 21:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/Ν |
3/12/2023 | 16:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε-ΤΑΥΡΟΙ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
2/12/2023 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ |
1/12/2023 | 0:00 | ———– | ΡΕΠΟ 1-ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ. |
4/12/2023 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ Τ |
11η Αγωνιστική | |||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας |
8/12/2023 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ.-ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ |
9/12/2023 | 20:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΕΣΠΕΡΟΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/Ν-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ |
5/12/2023 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΤΑΥΡΟΙ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ |
10/12/2023 | 20:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ-ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε |
9/12/2023 | 18:30 | AIRDOME | ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ.-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ. |
8/12/2023 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ Τ-ΡΕΠΟ 1 |
Β’ ΓΥΡΟΣ | |||
1η Αγωνιστική | |||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας |
16/12/2023 | 20:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΕΣΠΕΡΟΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/Ν-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ. |
15/12/2023 | 19:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΤΑΥΡΟΙ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ |
17/12/2023 | 20:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ |
16/12/2023 | 18:30 | AIRDOME | ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ.-ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε |
19/12/2023 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ Τ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ. |
15/12/2023 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΡΕΠΟ 1 |
2η Αγωνιστική | |||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας |
22/12/2023 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ.-ΤΑΥΡΟΙ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
8/1/2024 | 21:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ |
22/12/2023 | 21:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ. |
22/12/2023 | 21:30 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ Τ |
23/12/2023 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ.-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ |
22/12/2023 | 0:00 | ———– | ΡΕΠΟ 1-ΕΣΠΕΡΟΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/Ν |
3η Αγωνιστική | |||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας |
14/1/2024 | 20:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ. |
12/1/2024 | 18:30 | AIRDOME | ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ.-ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ |
16/1/2024 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ Τ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ |
15/1/2024 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε |
12/1/2024 | 0:00 | ———– | ΡΕΠΟ 1-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ. |
13/1/2024 | 19:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΤΑΥΡΟΙ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/Ν |
4η Αγωνιστική | |||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας |
19/1/2024 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ.-ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ. |
22/1/2024 | 21:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ Τ |
19/1/2024 | 21:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ |
19/1/2024 | 21:30 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε-ΡΕΠΟ 1 |
20/1/2024 | 20:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΕΣΠΕΡΟΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/Ν-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ. |
20/1/2024 | 19:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΤΑΥΡΟΙ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ |
5η Αγωνιστική | |||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας |
30/1/2024 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ Τ-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ. |
26/1/2024 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ |
26/1/2024 | 0:00 | ———– | ΡΕΠΟ 1-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ |
27/1/2024 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ.-ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε |
28/1/2024 | 20:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/Ν |
27/1/2024 | 18:30 | AIRDOME | ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ.-ΤΑΥΡΟΙ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
6η Αγωνιστική | |||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας |
2/2/2024 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ.-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ |
5/2/2024 | 21:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ-ΡΕΠΟ 1 |
2/2/2024 | 21:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ. |
3/2/2024 | 20:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΕΣΠΕΡΟΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/Ν-ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε |
3/2/2024 | 19:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΤΑΥΡΟΙ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ Τ |
4/2/2024 | 20:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ-ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ. |
7η Αγωνιστική | |||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας |
9/2/2024 | 0:00 | ———– | ΡΕΠΟ 1-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ. |
9/2/2024 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ |
9/2/2024 | 21:30 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ |
10/2/2024 | 18:30 | AIRDOME | ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ.-ΕΣΠΕΡΟΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/Ν |
12/2/2024 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΤΑΥΡΟΙ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
13/2/2024 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ Τ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ |
8η Αγωνιστική | |||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας |
16/2/2024 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ.-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ. |
19/2/2024 | 21:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ-ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε |
17/2/2024 | 20:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΕΣΠΕΡΟΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/Ν-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ |
16/2/2024 | 19:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΤΑΥΡΟΙ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΡΕΠΟ 1 |
18/2/2024 | 20:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ |
17/2/2024 | 18:30 | AIRDOME | ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ Τ |
9η Αγωνιστική | |||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας |
23/2/2024 | 21:30 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ. |
23/2/2024 | 21:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ |
27/2/2024 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ Τ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/Ν |
24/2/2024 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ.-ΤΑΥΡΟΙ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
23/2/2024 | 0:00 | ———– | ΡΕΠΟ 1-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ |
26/2/2024 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ. |
10η Αγωνιστική | |||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας |
1/3/2024 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ |
1/3/2024 | 20:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΕΣΠΕΡΟΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/Ν-ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ |
2/3/2024 | 19:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΤΑΥΡΟΙ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε |
3/3/2024 | 20:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ. |
1/3/2024 | 18:30 | AIRDOME | ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ.-ΡΕΠΟ 1 |
5/3/2024 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ Τ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ |
11η Αγωνιστική | |||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας |
11/3/2024 | 21:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ. |
11/3/2024 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/Ν |
8/3/2024 | 21:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΤΑΥΡΟΙ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
8/3/2024 | 21:30 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ |
9/3/2024 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ.-ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ. |
8/3/2024 | 0:00 | ———– | ΡΕΠΟ 1-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ Τ |